הרכבות מעגלים
גל סלקטיבית
הלחמות ידניות
REWORK
הלחמה באדים
ביקורת איכות
זיווד ואינטגרציה

שירותי החברה

SMT

שלושת קווי SMT האוטומטיים ב צמח משה טכנולוגיות הינם המתקדמים ביותר טכנולוגית. קווי ה SMT , מתוצרת DEC , I-PULSE, מיועדים מצד אחד לתת מענה יעיל ומיידי ללקוחות הנמצאים בשלבי הפיתוח ולחברות שעובדות ב- high –mix ,low-volume . מצד שני, הקווים המתקדמים מסוגלים לתת מענה גם לייצור סדרתי הדורש ייצור בכמויות גדולות. בכל סוגי העבודות,לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי וענייני לכל פרויקט באשר הוא.

בצמח משה מרכיבים את כול סוגי הרכיבים:

חברת צמח משה יודעת לתת פתרונות גם לרכיבים מיוחדים וככל שהרכיבים מורכבים יותר, קטנים יותר, כך גם ההקפדה על הפרטים גדולה יותר. החל מתכנון הסטנסיל, דרך השימוש במשחת ההלחמה הנכונה ועד להשמה בעזרת מכונות ה- SMT.

בצמח משה טכנולוגיות ניתן מענה לכול סוגי המעגלים מעגלי RF, מעגלים גמישים , מעגלים צבאיים….

בצמח משה טכנולוגיות  פועלת מחלקת הנדסה  המלווה את הלקוח בשלב תכנון המוצר החל מעריכת הכרטיס, ועד מתן פתרון מלא לכל שלבי הייצור והפקת תיק מוצר. חברת צמח משה נמצאת בקשר עם הטכנולוגים המובילים  על מנת לתת מענה לכל בעיה.

גל סלקטיבי

בחברת צמח משה טכנולוגיות יש שני מכונות גל סלקטיביות המיועדות להלחמת רכיבי Thru Hole בשיטה חדשנית וייחודית המאפשרת הלחמה בתרכובות בדיל עופרת (LDD) ו/או נטולות עופרת (Lead Free). מערכת זו משלימה את תהליך ייצור המעגל ,ובכך מחליפה במקרים רבים את העבודות הידניות ומכונת הלחמת הגל.

הלחמות ידניות

המלחימות בצמח טכנולוגיות בעלות תעודת IPC610 - מצוידות במיקרוסקופים כול עובדי היצור עבורו קורס ייחודי בזיהוי רכיבים , המרה בין יחידות, בעיות במעגליים

עבודות REWORK שונות בהתאם לצורכי הלקוח עם בדיקה במכונת X-RAY

חברת צמח משה טכנולוגיות מתמחה במתן שירותי Rework באיכות גבהה.

בנושאים הבאים:

לחברת צמח משה טכנולוגיות 2000 יש ניסיון רב בעבודות Rework ומבצעת
זאת בעזרת מגוון מכונות בהתאם לסוג העבודה להלן המכונות:

הלחמה באדים

חברת צמח משה טכנולוגיות,החברה הראשונה מבין קבלני המשנה שהצטיידה במכונת VAPOR PHASE ולכן צברה ניסיון רב בטכנולוגיה זו.

המכונה כוללת מערכת וואקום המאפשרת הלחמות מושלמות ומקטינה משמעותית את בועות האוויר..

יתרונות בולטים לטכנולגיה זו:

הלחמה ללא וואקום
הלחמה בוואקום

מערכת הביקורת והאיכות

חברת צמח משה ,שמה דגש רב על איכות המוצרים ומשקיעה תשומת לב רבה בביקורת האיכות בהתאם למדיניות זאת,

חברת צמח משה רכשה לאחרונה בנוסף למכונה הקיימת מכונת AOI 3D המכונה המשוכללת מסוגה מתוצרת חברת PEMTRON קוריאה עושה שימוש במערכת תלת מימד מתוחכמת המגדילה משמעותית את איכות הבדיקה והאבחון תוך כדי שימוש באלמנט הגובה והנפח (Volume) המתווסף לאלגוריתם של הבדיקה. המסוגלת לבדוק רכיבים בגודל מינימום של 01005 .

מערכת התלת ממד מצוידת ב 8 פרוג’קטורים (מקרני תאורת תלת ממד) היקפיים להקטנת הצללות ומדידה היקפית אמינה של רגלי הרכיבים לצורך זיהוי טיב הלחמה ו/או רגל מורמת. טכנולוגיית התלת ממד מאפשרת מדידת מישוריות של רכיבים כגון רכיבי BGA או QFN בכל שלב על מנת לוודא ולאתר בעיות קריסה ומישוריות לאחר מעבר בתנור. פונקציות נוספות הנם מערכת קריאת בר-קוד, מערכת SPC לאגירת נתונים ותיעוד סטטיסטי, ומערכת להצגת תקלות במחשב מרוחק (עמדת תיקונים).

ניתן לקבל את תוצאות הבדיקה של המעגל הנבדק, כולל תצלומים עפ”י דרישת הלקוח. כדי לשלים את בדיקת המעגלים , המעגלים עוברים שיקוף במכונת X-REYעל מנת לתת פתרון לרכיבים שמכונת ה- AOI לא מסוגלת לראות כגון BGA ,BGAµ ,QFN….. בחברת צמח משה פועלת מכונת X-RAY של חברת DAGE עוצמת שיקוף של 160 KVA בזווית של 70 מעלות כמו כן המערכת מספקת אנליזה אוטומטית של כמות בועות האוויר (Voids).

זיווד ואינטגרציה

לחברת צמח משה טכנולוגיות 2000, יש מחלקת הרכבות מכניות בעלת יכולות זיווד אלקטרוני לתתי מכלולים ולמוצרים מוגמרים ב TURN KEY - מלא. כמו כן , יכולות אינטגרציה למוצרים אלקטרוניים. חלק מהמוצרים שהחברה הרכיבה עומדים בתקנים בין לאומיים שאושר ע"י TUV.